پارک دنیای آب ایروان ارمنستان

پارک دنیای آب ایروان ارمنستان

World Water Park Yerevan Armenia

یکی از مراکز تفریحی ارمنستان که تفریح در آن برای ساکنان ارمنستان و توریست ها بسیار لذت بخش است، پارک دنیای آب ایروان ارمنستان است، که یکی از بهترین تفریحات ارمنستان و تفریحات در ایروان به شمار میرود.در صورتی که در تور ارمنستان شرکت کردید حتما به این پارک هم سر بزنید. مطمئنا اوقات خوبی خواهید داشت.

world_water_park_yerevan1-armenia

world_water_park_yerevan_map-armenia

مجموعه آبی رو باز پارک دنیای آب ایروان در دو هكتار در منطقه نورک ایروان قرار دارد، شامل استخر شنای موج دریا، جكوزی بار، سرسره‌های آبی،‌ بازی‌های آبی، استخر كودكان و مسابقات و بازی‌های بسیاری در این پارك آبی برگزار می‌شود.

world_water_park_yerevan5-armenia

world-water-park-yerevan1-armenia

اجرای موسیقی زنده، رستوران غذاهای دریایی، بار سرو نوشیدنی‌ها از دیگر امكانات مجموعه و تفریحات ایروان ارمنستان است. در فصل زمستان این استخر تبدیل به محلی برای اسکیت و پاتیناژ است
world-water-park-yerevan2-armenia

world-water-park-yerevan3-armenia
در این پارک آبی باشگاه پرورش اندام  بدنسازی نیز در نطر گرفته شده است و همینطور مرکزی هم برای ماساژ در این پارک آبی وجود دارد.

توصیه های ما برای سفر به ارمنستان :

tick3 برای گرفتن ویزا ارمنستان بهترین راه گرفتن ویزا در مرز زمینی برای تور زمینی ارمنستان و گرفتن ویزا در فرودگاه ایروان در تور هوایی ارمنستان است. در غیر این صورت میتوانید از طریق سفارت ارمنستان اقدام کنید که حدود 3 روز کاری طول می کشد و کل هزینه ویزای ارمنستان حدود 10 دلار است که به عهده مسافر است.

tick3 بیاد داشته باشید که لزوما هر تور ارزانی خوب نیست، گاهی با حذف یکسری خدماتی که باید به مسافر ارائه بشود نرخ تور ارمنستان را پایین می آورند،هنگام خرید تورهای ارزان حتما به خدمات هتل و نوع پرواز توجه کنید،گاهی با پرداخت مبلغ کمی میتوانید یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید.

 رضایت مشتریان افتخار ماست

یاسمین سیر

با ما تماس بگیرید

 88505012

درباره‌ی الهام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*