چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟

 چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟

USA Embassy Time Armenia

با توجه به اینکه کنسولگری آمریکا در ایروان ارمنستان یکی دیگر از کنسولگری هایی است که  برای ایرانیان به منظور گرفتن وقت سفارت آمریکا درنظر گرفته شده است. معمولا وقت های این کنسولگری برای یک ماه آینده در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.به این نکته هم توجه داشته باشید که  با توجه به هزینه های کمتر ارمنستان به نظر میرسد این کنسولگری نیز گزینه مناسبی برای گرفتن وقت سفارت باشد .

american-passport
همانطور که می دانید،اولین مرحله در جریان صدور ویزا تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر است. هر متقاضی می‌باید با تکمیل فرم تقاضای ویزا و تعیین وقت سفارت، حضور خود را در روز و ساعت مشخص به سفارت کشور مبدا اعلام نماید. اکثر سفارتخانه های خارج از ایران، تنها پس از دریافت مبلغ هزینه ویزا، تقویم تعیین وقت سفارت را دراختیار متقاضیان قرار می دهند. قوانین کشورهای مختلف در ارتباط با شیوه دریافت مبلغ ویزا، قابل یا غیرقابل استرداد بودن هزینه ها و تغییر وقت سفارت متفاوت است.

armenia-embassy2

یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه ریزی برای سفر به ایالات متحده امریکا آگاهی از اولین فرصت موجود برای کنسولگری مورد نظر است. فاصله زمانی تا اولین وقت موجود، با توجه به تعداد متقاضیان دریافت ویزا و محدودیت پذیرش کنسولگری موردنظر متغیر است. گاهی می توان برای روز بعد وقت مصاحبه دریافت کرد و گاهی وقت های سفارت تا چندین ماه پر شده است. برای همین پیشنهاد ما گرفتن وقت سفارت VIP است به این روش مطمئن خواهید بود که حتما مصاحبه انجام خواهد شد. هر چند هزینه وقت سفارت VIP آمریکا کمی بیشتر است اما اطمینان از مصاحبه به موقع ارزشش را دارد.

embessy_time

در جریان دریافت وقت سفارت ،نوع ویزای مورد تقاضا هم موثر است، در اینجا ویزاهایی که وقت سفارت یکسان دارند گروه بندی شده اند:

  1.  ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری، شرکت در کنگره، درمان پزشکی
  2.  ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی
  3.  ویزای نامزدی و سرمایه گذاری
  4.  متقاضیان دریافت گرین کارت و سیتیزن های امریکا

armenia-embassy

اولین وقت موجود برای متقاضین دریافت ویزای گروه دوم و چهارم  معمولا نزدیک تر از سایر گروه ها می باشد. برخی از کنسولگری ها به طور مقطعی تمرکز خود را بر نوع خاصی از ویزا افزایش یا کاهش می دهند، حتما پیش از اقدام به برنامه ریزی قطعی برای سفر، از اولین وقت موجود برای نوع ویزای درخواستی و شرایط جاری در کنسولگری مورد نظر اطلاع حاصل نمایید.

Stamp

 جهت اطلاع از نرخ تور ارمنستان با شماره ی 88505012 –آژانس یاسمین سیر تماس برقرار نمائید.

در صورتی که بخواهید وقت سفارت در ارمنستان بگیرید ما به شما کمک میکنیم.

با ما تماس بگیرید

 88505012

درباره‌ی الهام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*