یادبود قتل عام ارامنه

یادبود قتل عام ارامنه

The Armenian Genocide Museum

images
بنای یادبود قتل عام ارامنه به یاد کشته شدگان ارامنه در سال ۱۹۱۵ توسط دولت عثمانی انجام گرفت ساخته شده است.”نسل کشی ارامنه” که به “هولوکاست ارامنه” نیز شهرت دارد، کشتار جمعی ارمنیان ساکن سرزمین‌های تحت کنترل امپراتوری عثمانی در خلال و پس از جنگ جهانی اول به دست دولت عثمانی و رهبران قیام “ترکان جوان” است.از اواخرقرن 19 تا اوایل قرن 20 زمان مصیبت باری برای ارامنه بود. در سال ۱۹۱۵ میلادی در خلال جنگ جهانی اول و با فرصتی که جنگ فراهم آورده بود، امپراتوری عثمانی با برنامه‌ای از پیش تعیین شده قتل عام ارامنه راطرح ریزی و به اجرا درآورد.
قتل عام در تاریخ 24 آوریل سال 1915 میلادی شروع شد و در بین سالهای 1915 تا 1916 کشتار و خونریزی به اوج خود رسید.

armenian-genocide-tsitserna-650x433

این بنا از 2قسمت تشکیل شده یک بخش ان 2ستون نوک تیزی است به ارتفاع 44 متر به نشان از ارمنستان غربی وشرقی ابدیت سمبل تجدید حیات و وحدت ارامنه می باشد و بخش دوم شامل 12 ستون یک تیکه سنگهای بسیار حجیمی از بازالت است که به حالت سوگواری به سمت شعلۀ بی پایان خمیدگی دارند  که نشانگر 12 ایلات ارمنستان غربی است که قتل عام در ان صورت گرفته شده است وهمچنین در مرکز این بنا اتشدانی قرار گرفته که دران نماد جاودانگی حک شده است واتش همیشه به یاد شهدا روشن می باشد
201142412946683112_20

 

توصیه های ما برای سفر به ارمنستان :

tick3 برای گرفتن ویزا ارمنستان بهترین راه گرفتن ویزا در مرز زمینی برای تور زمینی ارمنستان و گرفتن ویزا در فرودگاه ایروان در تور هوایی ارمنستان است. در غیر این صورت میتوانید از طریق سفارت ارمنستان اقدام کنید که حدود 3 روز کاری طول می کشد و کل هزینه ویزای ارمنستان حدود 10 دلار است که به عهده مسافر است.

tick3 بیاد داشته باشید که لزوما هر تور ارزانی خوب نیست، گاهی با حذف یکسری خدماتی که باید به مسافر ارائه بشود نرخ تور ارمنستان را پایین می آورند،هنگام خرید تورهای ارزان حتما به خدمات هتل و نوع پرواز توجه کنید،گاهی با پرداخت مبلغ کمی میتوانید یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید.

 رضایت مشتریان افتخار ماست

یاسمین سیر

با ما تماس بگیرید

 88505012

 

درباره‌ی paolineh

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*