مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان

Tashir Mall Yerevn Armenia

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان، یکی از مهمترین مراکز خرید ارمنستان است که در این مرکز خرید فروشگاه هایی با اجناس و کالاهای مارک و برند های معروف وجود دارد. و به راحتی میتوانید اجناسی را که میخواهید از این مرکز خرید تهیه کنید.اگر در تور ارمنستان شرکت کرده اید و قصد دارید برای خودتان خرید کنید و یا برای دوستانتان سوغات بخرید تاشیر گزینه مناسبی است.

tashir mall yerevn1-

tashir mall yerevn2-

بازار طلا فروشها در طبقه هم کف مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان و در طبقات دیگر لباس و پوشاک که بیشتر قیمت ها به علت مارک بودن بالا هستند.

tashir mall yerevn3-

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان از بهترین مراکز خرید ایروان ارمنستان محسوب می شود. اگر میخواهید سوغاتی ارزان بخرید بهتر است به بازارهای محلی ایروان بروید که هم بتوانید صنایع دستی ارمنستان را تهیه کنید و هم قیمت اجناس مناسب تر است.

tashir mall yerevn4-

توصیه های ما برای سفر به ارمنستان :

ارمنستان کشوری با طبیعت بسیار زیبا که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.این کشور یکی از مقاصد گردشگری ایرانیان است. مردم مهربان و جاهای دیدنی بی نظیر ارمنستان سفری خوشی را برای گردشگران رقم خواهند زد.4

tick2 توجه داشته باشید که همیشه قیمت تور مهم ترین گزینه برای انتخاب تور نباشد، چونکه ممکن است این کار در طول سفر موجب ناراحتیتان شود که چرا بخاطر مبلغ کمی دچار دردسرهایی شده اید.

tick2 تور ارمنستان یعنی خدمات بلیط هواپیما ارمنستان, هتل ارمنستان و خدمات حاشیه اینها قیمت نسبتا مشخصی دارند قیمت تور ارمنستان نمی تواند خیلی متفاوت باشد مواظب کلاهبراداریها باشید.

tick2 داشتن یک مشاور خوب قبل از سفر یا لیدر خوب در طول سفر همیشه بهترین راه حل برای آرامش در سفر است.

آژانس یاسمین سیر

مجری مستقیم تور ارمنستان

88505012

درباره‌ی الهام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*