هتل ریپابلیکا ایروان ارمنستان +عکس نقشه و رزرو

 هتل ریپابلیکا ایروان ارمنستان

Republica Hotel Yerevan Armenia

 

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره ارمنستان هتل ریپابلیکا است که دسترسی آسانی به دیدنی های ارمنستان دارد،این هتل 56 اتاق دارد و اتاق های بسیار زیبا و و با امکانات مناسب آماده پذیرایی از مهمانان هستند.

republica_hotel_yerevan-armenia

 

اگه توریست هستید و تور ارمنستان شرکت کرده اید یا به قصد تجارت به این شهر سفر می کنید ، هتل 4 ستاره ریپابلیکا ایروان انتخابی عالی برای اقامت هنگام بازدید از ایروان است. هتل امکانات و خدمات مناسبی را به مهمانان خود ارئه می کند.از این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد: خشکشویی ، ورود و ترخیص سریع مسافر، مرکز کسب و کار، فضای مخصوص کشیدن سیگار و ترانسفر فرودگاهی.

republica_hotel_yerevan_23-armenia

republica_hotel_yerevan_22-armenia

 

republica_hotel_yerevan_15-armenia

اتاق ها هم امکاناتی نظیر یخچال، حمام و اینترنت وای فای،سیستم تهویه، یخچال، تلویزیون، ماهواره دارند و در صورتی که بخواهید می توانید اتاق های متصل بهم را انتخاب کنید این اتاق ها برای خانواده های مناسب هستند.و از کنار هم بودت در سفر لذت خواهند برد . علاوه بر این، خدمه ی امکانات رفاهی این تضمین را به مهمانان می دهند که در طول اقامت در این هتل فعالیت های بسیاری برای سرگرم شدن خواهند داشت. اقامت در هتل ریپابلیکای ایروان توقفی با کیفیت در ایروان خواهد بود.در تراس پشت بام این هتل می توانید چشم انداز زیبایی از شهر ایروان را به تماشا بنشینید.

republica_hotel_yerevan_13-armenia

republica_hotel_yerevan_7-armenia

این هتل 1/6 کیلومتر تا تئاتر اپرا ارمنستان، 3/2 کیلومتر تا ایستگاه قطار، 11/3 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی فاصله دارد. هتل ریپابلیکا دو رستوران دارد که یکی در فضای باز است و در آن غذاهای ایتالیایی سرو می شود و در دیگری که رستوران انوش است،انواع غذاهای خوشمزه سنتی ارمنستان تهیه میگردد. این هت پارکینگ ندارد و روم سرویس بنا به درخواست مهمانان موجود می باشد. مسافران تور ارمنستان می توانند در این هتل اقامت خوشی داشته باشند.

republica_hotel_yerevan_14-armenia
republica_hotel_yerevan_5-armenia

republica_hotel_yerevan_20-armenia
هتل ریپابلیکا ارمنستان در فاصله 500 متری از خیابان جمهوری قرار دارد که از مهمترین خیابان های ایروان میباشد که اکثر مراکز دولتی از جمله وزارت امور خارجه و وزارت کشور و اداره پست و گالری ملی در آن واقع شده اند .

republica_hotel_yerevan_17-armenia

republica_hotel_yerevan_19-armenia

رضایت مشتریان افتخار ماست

یاسمین سیر

با ما تماس بگیرید

88505012

درباره‌ی الهام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*