غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان

غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان

Pandok Restaurant Yerevan

در مرکز شهر ایروان ارمنستان رستوران پاندوک یکی از معروفترین و پرطرفدارترین رستوران های ارمنستان است. در این رستوران می توانید غذاهای خوشمزه ارمنی را امتحان کنید. قیمت غذاها بسیار مناسب است و کیفیت غذای این رستوان نیز باعث شده در میان گردشگرانی که با تور ارمنستان به این کشور می آیند محبوب باشد.

Pandok Restaurant Yerevan (5)

Pandok Restaurant Yerevan (7)

شما میتوانید ها جلسات کاری و جشن های خانوادگی خود را در رستوران پاندوک برگزار کنید و در بودن در این مکتن دنج و آرام لذت ببرید. کارکنان این رستوران نیز با رفتار مناسب خود با مشتریان حس خوبی را با مراجعه کنندگان منتقل می کنند.

Pandok Restaurant Yerevan (8)

طراحی این رستوران به گونه ای است که هم میتوانید در سالن اصلی که بیشش از 30 نفر گنجایش دارد غذای خود را صرف کنید و یا در اتاق هایی که بای 4 تا 8 نفر مناسب هستند با دوستان خود غذا را میل کنید.

Pandok Restaurant Yerevan (9)

Pandok Restaurant Yerevan (6)

دکوراسیون دستوران به سبک ارمنی با زیور الات ملی و تصاویر از مناظر ارمنستان به همراه ملودی ظریف از موسیقی ملی لحضات خوشی را برای مهمانان رقم میزند.سر آشپز ها و آشپزها همگی حرفه ای و با سال ها تجربه کار در کشورهای اروپایی و اسیایی هستند.

pandok_restuarant_yerevan_map

توصیه های ما برای سفر به ارمنستان :

tick3 برای گرفتن ویزا ارمنستان بهترین راه گرفتن ویزا در مرز زمینی برای تور زمینی ارمنستان و گرفتن ویزا در فرودگاه ایروان در تور هوایی ارمنستان است. در غیر این صورت میتوانید از طریق سفارت ارمنستان اقدام کنید که حدود 3 روز کاری طول می کشد و کل هزینه ویزای ارمنستان حدود 10 دلار است که به عهده مسافر است.

tick3 بیاد داشته باشید که لزوما هر تور ارزانی خوب نیست، گاهی با حذف یکسری خدماتی که باید به مسافر ارائه بشود نرخ تور ارمنستان را پایین می آورند،هنگام خرید تورهای ارزان حتما به خدمات هتل و نوع پرواز توجه کنید،گاهی با پرداخت مبلغ کمی میتوانید یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید.

 رضایت مشتریان افتخار ماست

یاسمین سیر

با ما تماس بگیرید

 88505012

درباره‌ی الهام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*