پارک لاورز ایروان ارمنستان

پارک لاورز ایروان ارمنستان

Lovers Park Yeravan Armenia

 

ارمنستان کشوری با طبیعت بسیار زیباست و معمولا کسانی که به این کشور سفر میکنند برای دیدن جاذبه های گردشگری ارمنستان به جاهای مختلف این کشور زیبا سر می زنند. دیدنی های ارمنستان شامل پارک های ارمنستان، معابد ارمنستان و همچنین مناطق طبیعی و گردشگری ارمنستان است.

Lovers Park Armenia1

 

پارک لاورز ایروان ارمنستان یک پارک عمومی در شهر ایروان است که در خیابان بقرمیان، در قسمت مرکزی ناحیه کنترون قرار دارد. این پارک در سال های 2005 تا 2008 به طور کامل نوسازی شد.

Lovers Park Armenia2

در سال 2010 مجسمه شاعر ارمنی، گِئورگ اِمین، در پارک لاورز ایروان ارمنستان قرار داده شد. پارک لاورز دارای 370 درخت زیبا و سرسبز می باشد که لطافت خاصی به فضای پارک بخشیده اند.


Lovers Park Armenia3

اگه تور ارمنستان را برای سفر انتخاب کردید حتما به پارک لاورز ایروان ارمنستان هم سر بزنید. و به نکات زیر هم توجه کنید.

Lovers Park Armenia4

توصیه های ما برای سفر به ارمنستان :

tick3 برای گرفتن ویزا ارمنستان بهترین راه گرفتن ویزا در مرز زمینی برای تور زمینی ارمنستان و گرفتن ویزا در فرودگاه ایروان در تور هوایی ارمنستان است. در غیر این صورت میتوانید از طریق سفارت ارمنستان اقدام کنید که حدود 3 روز کاری طول می کشد و کل هزینه ویزای ارمنستان حدود 10 دلار است که به عهده مسافر است.

tick3 بیاد داشته باشید که لزوما هر تور ارزانی خوب نیست، گاهی با حذف یکسری خدماتی که باید به مسافر ارائه بشود نرخ تور ارمنستان را پایین می آورند،هنگام خرید تورهای ارزان حتما به خدمات هتل و نوع پرواز توجه کنید،گاهی با پرداخت مبلغ کمی میتوانید یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید.

 رضایت مشتریان افتخار ماست

یاسمین سیر

با ما تماس بگیرید

 88505012

درباره‌ی paolineh

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*