وقت سفارت

مهاجرت به آلمان باید بدانید!

آلمان اگه میخواین به آلمان مهاجرت کنین و آینده خود و فرزندان خودتون رو تغییر بدین، پس این مطلب رو بخونین. در صورت دارا بودن مدرک کارشناسی به بالا از یکی از دانشگاه های کشور، در کمتر از سه ماه ، ویزای کار آلمان رو دریافت کنین و اقامت کاری در آلمان رو بگیرید. آنچه درباره مهاجرت به آلمان از طریق کار باید بدانید! روشهای ... ادامه مطلب »

چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟

 چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟ USA Embassy Time Armenia همانطور که می دانید،اولین مرحله در جریان صدور ویزا تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر است. هر متقاضی می‌باید با تکمیل فرم تقاضای ویزا و تعیین وقت سفارت، حضور خود را در روز و ساعت مشخص به سفارت کشور مبدا اعلام نماید. اکثر سفارتخانه های خارج از ایران، تنها پس ... ادامه مطلب »

چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟

 چطور وقت سفارت آمریکا بگیرم؟   همانطور که می دانید،اولین مرحله در جریان صدور ویزا تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر است. هر متقاضی می‌باید با تکمیل فرم تقاضای ویزا و تعیین وقت سفارت، حضور خود را در روز و ساعت مشخص به سفارت کشور مبدا اعلام نماید. اکثر سفارتخانه های خارج از ایران، تنها پس از دریافت مبلغ ... ادامه مطلب »

وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

  وقت سفارت آمریکا در ارمنستان  American Embassy Time Armenia       این کنسولگری در خیابان امریکایی American Ave. شهر ایروان واقع شده است. همانند دبی در این کنسولگری نیز امکان پیکاپ پاسپورت وجود دارد. افسرهای این کنسوگری که به خوشرویی معروفند به زبان های فارسی، ارمنی و انگلیسی مسلط هستند.   درصورت که بخواهید برای موارد زیر اقدام ... ادامه مطلب »