ارمنستان

رستوران ایروان قدیم

خب سفر به هر جایی مستلزم تغذیه مناسب  و همچنین خوشمزه نیز هست! امروز میخواهیم رستوران ایروان قدیم (Old Erivan ) ارمنستان را به شما عزیزانی که قصد سفر به کشور ارمنستان را دارید معرفی کنیم. وقتی شما در تور ارمنستان هتل  رزرو میکنید بی شک این هتل ها دارای رستوران نیز هستن ولی شاید دوست دارید از رستوران های بیرون ... ادامه مطلب »

دالما گاردن مال ایروان

دالما گاردن مال ایروان

امروز همراه یاسمین سیر به کشور ارمنستان بیایید تا به سراغ یکی از اصلی ترین جاذبه های ایروان(پایتخت ارمنستان) برویم: مرکز خرید دالما گاردن مال ایروان ! دالما گاردن مال ایروان | جزء بهترین مراکز خرید ارمنستان این مرکز خرید نه تنها بزرگترین، بلکه  جزء بهترین و مجهزترین مرکز خرید سرپوشیده ایروان میباشد که به راحتی می توانیم بگوییم اگر ... ادامه مطلب »

هتل رادیسون بلو ایروان

اگر تور ارمنستان را انتخاب کردیه اید ، هتل رادیسون بلو ایروان یکی از لاکچری ترین هتل های ارمنستان میباشد که میتواند بخاطر موقعیتی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت باشد. هتل 5 ستاره رادیسون بلو ارمنستان این هتل به اندازه  ده دقیقه پیاده روی از پارک ویکتوری فاصله دارد. هتل 5 ستاره رادیسون که به تازگی ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل سیلاچی ویژه نوروز 96

تور ارمنستان هتل سیلاچی

تور ارمنستان هتل سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 Armenia Tour Silachi Hotel 4 شب و 5 روز هتل Silachi در سال 2011 هم برای تجار و گردشگران طراحی و ساخته شده است. متشکل از دو بلوک هتل ارائه خدمات کلاس اول و آسایش همراه با مهمان نوازی مشهور ارمنی است . تور ارمنستان سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 برنامه ای خاص ... ادامه مطلب »

کلیساهای کشور ارمنستان

کلیساهای کشور ارمنستان

شایان ذکر است که زیباترین کلیساها و صومعه سراها در کشور ارمنستان وجود دارد . و به همین دلیل است که کشور ارمنستان به سرزمین کلیساها معروف است . ارمنستان از قدیمی ترین و کهنه ترین کشورها در طول تاریخ است . سالها پیش به علت قدمت تاریخی این کشور به لحاظ سلطه مسیحیت این کشور دین رسمی این کشور ... ادامه مطلب »

تاریخچه ارمنستان

تور ارمنستان

تاریخچه ارمنستان History of Armenia مردم ارمنستان دوره هایی استقلال بدست آورنده اند و در زمانهایی نیز زیر سیطره امپراطوری های بزرگ زندگی کرده اند. در طی نسل کشی ارامنه بیش از یک میلیون و هفتصدهزار ارمنی جان باختند و در حدود دو میلیون نفر دیگر مجبور به ترک سرزمین مادری خود شدند. از سال ۱۹۲۰ تا زمان فروپاشی شوروی، ... ادامه مطلب »

دین مردم ارمنستان

دین مردم ارمنستان

دین مردم ارمنستان Religion of Armenia ارمنستان بعنوان اولين كشوري است كه مسيحيت را در اواخر قرن سوم ميلادي بعنوان مذهب رسمي كشور برگزيده و طي تاريخ پر فراز و نشيب خود ، كليساي ارمني تاثير زيادي در حفظ هويت ملي ارامنه داشته و گاه نيز نقش رهبري سياسي و اجتماعي را برعهده داشته است . قبول دین مسیحی توسط ... ادامه مطلب »

همه چیز درباره ارمنستان و تور ارمنستان

همه چیز درباره ارمنستان و تور ارمنستان All About Armenia کسانی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند، بخاطر تفاوت قوانین و مقررات و فرهنگ و آداب و رسوم و نیز برای اطلاع از شرایطی که در سفر ممکن است برایشان پیش بیاید،از منابع مختلفی مثل آژانس های مسافرتی، کتابها و اینترنتی استفاده می کنند، در این قسمت سعی ... ادامه مطلب »

شهرهای زیبای ارمنستان

شهرهای زیبای ارمنستان Armenia Cities   شهر اشتاراک ارمنستان در مورد این شهر افسانه اس وجود دارد که روایت می کند که سه خواهر در شهر شتاراک زندگی می کردند و هرسه عاشق شاهزاده (SARKIS) می شوند. دو خواهر بزرگتر برای خوشبختی خواهر کوچکتر تصمیم به خودکشی می گیرند و یکی از آنها با لباس قرمز و دیگری با لباس ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل نشنال 94

تور ارمنستان هتل نشنال 94 3 شب و 4 روز هتل 5 ستاره نشنال ایروان ارمنستان National Hotel Yerevan  Armenia هتل نشنال ارمنستان که از هتل های 5 ستاره ارمنستان است، در مرکز شهر ایروان قرار دارد و تنها 5 دقیقه با ایستگاه متروی میدان ریپابلیک ، موزه ملی و پارک فواره فاصله دارد. این هتل دارای استخر سرپوشیده ، ... ادامه مطلب »