تفریحات ارمنستان

پارک عشاق

پارک عشاق یکی از پارک های زیبایی است که در شهر ایروان وجود دارد. و جزء یکی از جاذبه های گردشگری ارمنستان میباشد. این پارک ، واقع در خیابان Baghramyan باغرامیان می باشد. این پارک ۲٫۵ هکتاری که در مرکز منطقه ی Kenton یا همان مرکز شهر واقع شده است، بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ نوسازی شده و هم ... ادامه مطلب »

پارک دنیای آب ایروان ارمنستان

پارک دنیای آب ایروان ارمنستان World Water Park Yerevan Armenia یکی از مراکز تفریحی ارمنستان که تفریح در آن برای ساکنان ارمنستان و توریست ها بسیار لذت بخش است، پارک دنیای آب ایروان ارمنستان است، که یکی از بهترین تفریحات ارمنستان و تفریحات در ایروان به شمار میرود.در صورتی که در تور ارمنستان شرکت کردید حتما به این پارک هم ... ادامه مطلب »

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان Play City In Yaravan Armenia پارک بازی پلی سیتی ارمنستان در سال 2002 افتتاح شد. هدف از افتتاح این پارک ارائه بازی های سرگرم کننده مختلف و با ایمنی بالا در ارمنستان با بالاترین کیفیت و فناوری موجود و جایی برای تفریح و خوشگذارانی است . اگر در تور ارمنستان شرکت کرده اید تفریح ... ادامه مطلب »

پارک ورنیساژ ایروان ارمنستان با عکس

پارک ورنیساژ ایروان ارمنستان Vernissage Park Yerevan  Armenia پارک ورنیساژ ایروان ارمنستان، یکی از مراکز تفریحی ارمنستان است که روزهای آخر هفته نمایشگاه های هنری متنوع در آن برگزار می شود.اگر در تور ارمنستان شرکت میکنید حتما به این پارک زیبا هم سری بزنید.   برخی از هنرمندان خلاق ارمنی ،نقاشی های خود را در فروشگاه هایی که برگزار می ... ادامه مطلب »

پارک دنیای آب ایروان عکس نقشه و رزرو

پارک دنیای آب ایروان World Water Park Yerevan یکی از مراکز تفریحی ارمنستان که تفریح در آن برای ساکنان ارمنستان و توریست ها بسیار لذت بخش است، پارک دنیای آب ایروان است، که یکی از بهترین تفریحات ارمنستان و تفریحات در ایروان به شمار میرود.در صورتی که در تور ارمنستان شرکت کردید حتما به این پارک هم سر بزنید. مطمئنا ... ادامه مطلب »

دره گل ها ایروان

دره گل ها ایروان Valley of Flowers Armenia تور دره گلها ایروان و یا هر تور خارج از شهر ایروان را میتوان براحتی تهیه کنید . قیمت مناسب این تورها و تجربه لحظات مفرح از مزایای این تورهای نیم روزی در ارمنستان است . دره گل ها در 50 کیلومتری شمال شرقی شهر ایروان در دامنه کوههای از ویژگی های ... ادامه مطلب »