جاذبه های گردشگری ارمنستان

پارک عشاق

پارک عشاق یکی از پارک های زیبایی است که در شهر ایروان وجود دارد. و جزء یکی از جاذبه های گردشگری ارمنستان میباشد. این پارک ، واقع در خیابان Baghramyan باغرامیان می باشد. این پارک ۲٫۵ هکتاری که در مرکز منطقه ی Kenton یا همان مرکز شهر واقع شده است، بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ نوسازی شده و هم ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل سیلاچی ویژه نوروز 96

تور ارمنستان هتل سیلاچی

تور ارمنستان هتل سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 Armenia Tour Silachi Hotel 4 شب و 5 روز هتل Silachi در سال 2011 هم برای تجار و گردشگران طراحی و ساخته شده است. متشکل از دو بلوک هتل ارائه خدمات کلاس اول و آسایش همراه با مهمان نوازی مشهور ارمنی است . تور ارمنستان سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 برنامه ای خاص ... ادامه مطلب »

کلیساهای کشور ارمنستان

کلیساهای کشور ارمنستان

شایان ذکر است که زیباترین کلیساها و صومعه سراها در کشور ارمنستان وجود دارد . و به همین دلیل است که کشور ارمنستان به سرزمین کلیساها معروف است . ارمنستان از قدیمی ترین و کهنه ترین کشورها در طول تاریخ است . سالها پیش به علت قدمت تاریخی این کشور به لحاظ سلطه مسیحیت این کشور دین رسمی این کشور ... ادامه مطلب »

دلیجان ارمنستان

دلیجان ارمنستان Dilijan Armenia   دلیجان ارمنستان از زیباترین شهرهای ارمنستان می باشد . دلیجان ارمنستان هوایی معتدل با تابستانی خنک و زمستانی آفتابی و گرمی را دارد.  همینطور چشمه های معدنی با هوای تازه  که شفا بخشی چشمه ها مانند آب های ویچی در فرانسه می باشد. به همین علت برای کسانی که برای استراحت به شهر دلیجان ارمنستان ... ادامه مطلب »

دریاچه سوان ارمنستان

دریاچه سوان ارمنستان Lake Sevan Armenia دریاچه سوان ارمنستان یکی از دیدنی های ارمنستان است و یکی از جاهایی است که گردشگرانی که به ارمنستان سفر می کنند حتما به آن سر می زنند. اگر شما هم به ارمنستان سفر می کنید و یا در تور ارمنستان شرکت میکنید. در ۶۰ کیلومتری شمال شرقی ایروان و در استان گغارکونیک دریاچه ... ادامه مطلب »

پارک دنیای آب ایروان ارمنستان

پارک دنیای آب ایروان ارمنستان World Water Park Yerevan Armenia یکی از مراکز تفریحی ارمنستان که تفریح در آن برای ساکنان ارمنستان و توریست ها بسیار لذت بخش است، پارک دنیای آب ایروان ارمنستان است، که یکی از بهترین تفریحات ارمنستان و تفریحات در ایروان به شمار میرود.در صورتی که در تور ارمنستان شرکت کردید حتما به این پارک هم ... ادامه مطلب »

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان Play City In Yaravan Armenia پارک بازی پلی سیتی ارمنستان در سال 2002 افتتاح شد. هدف از افتتاح این پارک ارائه بازی های سرگرم کننده مختلف و با ایمنی بالا در ارمنستان با بالاترین کیفیت و فناوری موجود و جایی برای تفریح و خوشگذارانی است . اگر در تور ارمنستان شرکت کرده اید تفریح ... ادامه مطلب »

لیست جاهای دیدنی ارمنستان

 لیست جاهای دیدنی ارمنستان Armenia Attractions اینجا فهرستی از دیدنی های ارمنستان برای شما عزیزان تهیه شده که در صورت سفر به ارمنستان بدونید که به کجاها باید سر بزنید.  دره گل ها ارمنستان دره گل ها در دامنه کوههای شمال شرقی ایروان است، این دره سرسبز کوهستانی در فصل تابستان غرق در گل و گیاهان زیبا و در زمستان ... ادامه مطلب »

شهرهای زیبای ارمنستان

شهرهای زیبای ارمنستان Armenia Cities   شهر اشتاراک ارمنستان در مورد این شهر افسانه اس وجود دارد که روایت می کند که سه خواهر در شهر شتاراک زندگی می کردند و هرسه عاشق شاهزاده (SARKIS) می شوند. دو خواهر بزرگتر برای خوشبختی خواهر کوچکتر تصمیم به خودکشی می گیرند و یکی از آنها با لباس قرمز و دیگری با لباس ... ادامه مطلب »

کلیسای گغارت ارمنستان

کلیسای گغارت در ارمنستان

 کلیسای گغارت ارمنستان Geghard Church Yerevan  در 35 کیلومتری جنوب شرقی ایروان و ساحل شرقی رودخانه آزاد ، در دره تاریخی کلیسای گغارت قرار گرفته است . این بنا در دو بعد زمانی مختلف ساخته شده و از دو قسمت اصلی تشکیل شده است در اوایل قرن سیزدهم این منطقه جزو املاک اختصاصی خاندان زاکریان بوده است . خاندان زاکریان ... ادامه مطلب »