تور ارمنستان

تور ارمنستان هتل سیلاچی ویژه نوروز 96

تور ارمنستان هتل سیلاچی

تور ارمنستان هتل سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 Armenia Tour Silachi Hotel 4 شب و 5 روز هتل Silachi در سال 2011 هم برای تجار و گردشگران طراحی و ساخته شده است. متشکل از دو بلوک هتل ارائه خدمات کلاس اول و آسایش همراه با مهمان نوازی مشهور ارمنی است . تور ارمنستان سیلاچی ایروان ویژه نوروز 96 برنامه ای خاص ... ادامه مطلب »

کلیساهای کشور ارمنستان

کلیساهای کشور ارمنستان

شایان ذکر است که زیباترین کلیساها و صومعه سراها در کشور ارمنستان وجود دارد . و به همین دلیل است که کشور ارمنستان به سرزمین کلیساها معروف است . ارمنستان از قدیمی ترین و کهنه ترین کشورها در طول تاریخ است . سالها پیش به علت قدمت تاریخی این کشور به لحاظ سلطه مسیحیت این کشور دین رسمی این کشور ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان نوروز 95 هتل های 3 ستاره

تور ارمنستان نوروز 95 هتل های 3 ستاره Armenia Tour 3 star Hotels   هتل 3 ستاره هرازدان ارمنستان Hrazdan Hotel Armenia هتل هرازدان یکی از هتل های سه ستاره ارمنستان در کنار مسیر رودخانه هرازدان قرار دارد و فضای ساکت و آرامش بخشی را فراهم می‌‌سازد و برای گردشگران محیطی دلپذیر و دلچسب را به وجود می آورد. امکانات ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هوایی هتل قفقاز ویژه نوروز 95

تور ارمنستان هوایی هتل قفقاز Armenia Tour February Caucasus Hotel 3 شب و 4 روز  تور هوایی ارمنستان هتل 5 ستاره قفقاز ارمنستان Caucasus Hotel Armenia هتل قفقاز ارمنستان با اتاقهای استاندارد، لوکس ، دولوکس آسایش فراموش نشدنی همراه با آسایش ، شکوه و چشم انداز عالی را برای مهمانان خود فراهم میکنید. استخر، سالنهای ورزش و ماساژ باعث پربار و متنوع ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل پاریس زمستان 94

تور ارمنستان هتل پاریس زمستان 94   هتل 4 ستاره پاریس ارمنستان Paris Hotel Armenia هتل پاریس ایروان ارمنستان یکی از هتل های 4 ستاره ارمنستان است که در میدان جمهموری ایروان از میهمانان خود پذیرایی میکند. این هتل یکی از بهترین هتل های ارمنستان است و خدمات و امکانات خوبی را دراختیار مسافران و مهمانان خود قرار می دهد.اگر ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل دیاموند هاوس

 تور ارمنستان هتل دیاموند هاوس Armenia Tour February Diamond Hotel 3 شب و 4 روز هتل 4 ستاره دیاموند هاوس ارمنستان Diamond House Hotel Yerevan Armenia هتل دیاموند ایروان هتلی که در مرکز ایروان و در قدیمی ترین خیابان ایروان خیابان آرام قرار دارد. این هتل تازه تاسیس با توجه به خئماتی که ارائه می دهد قیمت مناسبی دارد.این هتل ... ادامه مطلب »

تور هوایی ارمنستان هتل پاریس ایروان

تور هوایی ارمنستان هتل پاریس ایروان Armenia Tour February Paris Hotel   هتل 4 ستاره پاریس ارمنستان Paris Hotel Armenia هتل پاریس ایروان ارمنستان یکی از هتل های 4 ستاره ارمنستان است که در میدان جمهموری ایروان از میهمانان خود پذیرایی میکند. این هتل یکی از بهترین هتل های ارمنستان است و خدمات و امکانات خوبی را دراختیار مسافران و ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان نوروز 95 هتل رجینه

تور ارمنستان نوروز 95 هتل رجینه Aarmenia Tour February Regineh Hotel 3 شب و 4 روز هتل 3 ستاره رجینه ارمنستان Regineh Hotel Armenia هتل رجینه ایروان 5 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و به پارک آبی ایروان بسیار نزدیک است و مسافران میتوانند به راحتی برای تفریح به این پارک بروند.این هتل با 70 اتاق زیبا و لوکس ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هوایی بهمن ماه هتل رجینه

تور ارمنستان هوایی بهمن ماه هتل رجینه January Armenia Tour Regineh Hotel 3 شب و 4 روز با پرواز ماهان هتل رجینه *4 ارمنستان Regineh Hotel In Armenia هتل رجینه یکی از هتل های 3 ستاره ارمنستان است که در ایروان قرار دارد. این هتل ارمنستان فقط 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی زوارتونز و 10 دقیقه تا مرکز شهر ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان بهمن ماه هتل کاسکاد

تور ارمنستان بهمن ماه هتل کاسکاد February armenia tour Cascade hotel 3 شب و 4 روز با پرواز ماهان هتل کاسکاد ارمنستان Cascade Hotel Armenia هتل کاسکاد یکی از هتل های 3 ستاره ارمنستان است. این معروف و زیبای ارمنستان دارای کارکنانی خوب و با تجربه می باشد. هتل کاسکاد ارمنستان در مرکز شهر و در نقطه آرامی واقع شده ... ادامه مطلب »