مراکز خرید ارمنستان

دالما گاردن مال ایروان

دالما گاردن مال ایروان

امروز همراه یاسمین سیر به کشور ارمنستان بیایید تا به سراغ یکی از اصلی ترین جاذبه های ایروان(پایتخت ارمنستان) برویم: مرکز خرید دالما گاردن مال ایروان ! دالما گاردن مال ایروان | جزء بهترین مراکز خرید ارمنستان این مرکز خرید نه تنها بزرگترین، بلکه  جزء بهترین و مجهزترین مرکز خرید سرپوشیده ایروان میباشد که به راحتی می توانیم بگوییم اگر ... ادامه مطلب »

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان Tashir Mall Yerevn Armenia بازار طلا فروشها در طبقه هم کف مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان و در طبقات دیگر لباس و پوشاک که بیشتر قیمت ها به علت مارک بودن بالا هستند. مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان از بهترین مراکز خرید ایروان ارمنستان محسوب می شود. اگر میخواهید سوغاتی ارزان بخرید بهتر است به ... ادامه مطلب »

خرید در ارمنستان و مراکز خرید ارمنستان

خرید در ارمنستان و مراکز خرید ارمنستان Shopping in Armenia   قبل از هرچیز باید بدانید که سطح عمومی قیمتها در زمینه کالاهایی مانند پوشاک که معمولا ما ایرانیها سوغاتی می بریم در ارمنستان کمی بالاتر از ایران است. اگر دنبال اجناس مارک دار اصلی هستید اکثر برندهای معروف دنیا مثل آدیداس در ارمنستان شعبه دارند و قیمت آنها نسبت ... ادامه مطلب »

نکاتی درباره مراكز خرید ارمنستان

نکاتی درباره مراكز خرید ارمنستان

توجه به چند نکته برای خرید در مراکز خرید ارمنستان ضروری است: 1- اکثر مارکهای معروف دنیا در ارمنستان شعبه دارند که قیمت اجناسشان نسبت به قیمت اجناس در ایران مناسبتر است مانند آدیداس اما به طور کلی سطح عمومی قیمت های اجناس علی الخصوص چیزهایی که سوغاتی می بریم مانند پوشاک و صنایع دستی در ارمنستان بالاتر است. 2- ... ادامه مطلب »

مرکز خرید مورگان در ارمنستان

مرکز خرید مورگان در ارمنستان

فروشگاه مورگان یکی از مراکز خرید ارمنستان است که دارای 650 شعبه در سراسر دنیاست و برای اولین بار در سال 1947 در فرانسه تاسیس شد. مرکز خرید مورگان در ارمنستان در زمینه پوشاک فعالیت می کند. پوشاک این فروشگاه در ارمنستان دارای قیمت مناسبی است که ویژه بانوان سنین 18 تا 35 سال است. نشانی : Armenia,Yerevan, Mashtoc St., ... ادامه مطلب »

مرکز خرید تاشیر ارمنستان

    مرکز خرید تاشیر یکی از بهترین مراکز خرید ارمنستان می باشد که در ایروان واقع شده است و فروشگاه های مارک دار و اجناس برند زیادی در آن وجود دارد که قیمت های بالایی هم دارند که همه ساله گردشگران زیادی برای خرید و بازدید به آن مراجعه می کنند. در طبقه هم کف این بازار خرید ارمنستان  ... ادامه مطلب »

مرکز خرید اسکادا ارمنستان

مرکز خرید اسکادا ارمنستان

مرکز خرید اسکادا ارمنستان یکی از معتبرترین فروشگاه ها و مرکز خرید ارمنستان است که در سراسر دنیا هم شعباتی دارد و برای اولین بار در سال 1978 در مونیخ تاسیس شد. در این فروشگاه ارمنستان طرح های متنوعی از لباس و کیف و کفش و لباسهای ورزشی را که در ساال 1994 فعالیت خود را گسترش داد می توان ... ادامه مطلب »

بازار شوکا، بازار میوه و سبزیجات

بازار شوکا، بازار میوه و سبزیجات

بازار شوکا یکی از مراکز خرید ارمنستان می باشد که در ایروان مرکز ارمنستان واقع شده است. این بازار مکانی مناسب برای تهیه میوه جات وسبزیجات در ارمنستان است و به دلیل مرغوبیت محصولاتش از مراکز شلوغ و پر رفت و آمد می باشد. ضمنا در این بازار انواع آجیل و شیرینی های خوشمزه ارمنی یافت می شود که به ... ادامه مطلب »

بازار ورنیساج، یکی از بازارهای دیدنی ارمنستان

بازار ورنیساج، یکی از بازارهای دیدنی ارمنستان

  بازار ورنیساج ارمنستان یکی از بازارهای بزرگ و قدیمی ارمنستان واقع در شهر ایروان می باشد. این بازار زیبا به صورت روباز می باشد. انواع جواهرات، نقره‌جات، نقاشی‌ها، صنایع دستی، انواع اشیاء آنتیك، كتاب‌ها و چیزهای دیگر در اینجا به فروش می رسند و مسافران و گردشگران زیادی برای خرید به این بازار می روند. بازار ورنیساج از معماری ... ادامه مطلب »