رستوران های ارمنستان

رستوران ایروان قدیم

خب سفر به هر جایی مستلزم تغذیه مناسب  و همچنین خوشمزه نیز هست! امروز میخواهیم رستوران ایروان قدیم (Old Erivan ) ارمنستان را به شما عزیزانی که قصد سفر به کشور ارمنستان را دارید معرفی کنیم. وقتی شما در تور ارمنستان هتل  رزرو میکنید بی شک این هتل ها دارای رستوران نیز هستن ولی شاید دوست دارید از رستوران های بیرون ... ادامه مطلب »

غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان

غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان Pandok Restaurant Yerevan در مرکز شهر ایروان ارمنستان رستوران پاندوک یکی از معروفترین و پرطرفدارترین رستوران های ارمنستان است. در این رستوران می توانید غذاهای خوشمزه ارمنی را امتحان کنید. قیمت غذاها بسیار مناسب است و کیفیت غذای این رستوان نیز باعث شده در میان گردشگرانی که با تور ارمنستان به این کشور می ... ادامه مطلب »

کلیسای گغارت ارمنستان

کلیسای گغارت در ارمنستان

 کلیسای گغارت ارمنستان Geghard Church Yerevan  در 35 کیلومتری جنوب شرقی ایروان و ساحل شرقی رودخانه آزاد ، در دره تاریخی کلیسای گغارت قرار گرفته است . این بنا در دو بعد زمانی مختلف ساخته شده و از دو قسمت اصلی تشکیل شده است در اوایل قرن سیزدهم این منطقه جزو املاک اختصاصی خاندان زاکریان بوده است . خاندان زاکریان ... ادامه مطلب »

غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان

غذاهای عالی در رستوران پاندوک ایروان Pandok Restaurant Yerevan   در مرکز شهر ایروان ارمنستان رستوران پاندوک یکی از معروفترین و پرطرفدارترین رستوران های ارمنستان است. در این رستوران می توانید غذاهای خوشمزه ارمنی را امتحان کنید. قیمت غذاها بسیار مناسب است و کیفیت غذای این رستوان نیز باعث شده در میان گردشگرانی که با تور ارمنستان به این کشور ... ادامه مطلب »

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان

شهر بازی پلی سیتی ایروان ارمنستان Play City In Yaravan Armenia پارک بازی پلی سیتی ارمنستان در سال 2002 افتتاح شد. هدف از افتتاح این پارک ارائه بازی های سرگرم کننده مختلف و با ایمنی بالا در ارمنستان با بالاترین کیفیت و فناوری موجود و جایی برای تفریح و خوشگذارانی است . اگر در تور ارمنستان شرکت کرده اید تفریح ... ادامه مطلب »

پارک پیروزی ایروان ارمنستان

پارک پیروزی ایروان ارمنستان Victory Park Yerevan Armenia پارک پیروزی ایروان ارمنستان دقیقا در بالای هزار پله واقع شده و به ارمنی نام این پارک هاقتاناک ارمنستان به معنی پیروزی می باشد در این پارک شهر بازی و رستوران های کوچک با موسیقی زنده وجود دارد همچنین در این پارک که یکی از مراکز تفریحی ارمنستان است یک دریاچه کوچک ... ادامه مطلب »

لیست مراکز خرید در ارمنستان

لیست مراکز خرید در ارمنستان List of shopping centers in Armenia به منظور راحتی گردشگران برای دسترسی آسان به مراکز خرید ارمنستان در اینجا لیست مراکز فروشگاه هایی که برندهای معروف پوشاک را در امنستان بفروش میرسانند ذکر کرده ایم. اسکادا Escada : فروشگاه پوشاک زنانه – آدرس: خیابان هانراپتوتون 51/53 مانگو Mango : فروشگاه پوشاک زنانه – آدرس: خیابان ... ادامه مطلب »

رستوران مر گیوگ ده کده ما ارمنستان

رستوران مر گیوگ ده کده ما ارمنستان

رستوران مر گیوگ ده کده ما از رستورانهای ارمنستان در شهر ایروان است و این رستوران در ارمنستان یک مکان کاملا سنتی است که در آن فقط غذاها و نوشیدنی های سنتی سرو می شود به عنوان نمونه دراین رستوران به هیچ عنوان نوشابه یا نوشیدنی های کارخانه ای سرو نمی شود و به همراه موسیقی زنده سنتی و محیطی ... ادامه مطلب »

رستوران مارکو پولو ارمنستان

رستوران محبوب مارکو پولو با فضای باز بسیار عالی یکی از رستورانهای ارمنستان است که در خیابان ابوویان قرار دارد. این رستوران در ارمنستان انواع غذاهای اروپایی، ارمنی، پیتزا و اسنک‌ها در اینجا سرو می‌شود و غذایی خوب را با قیمت مناسب در اختیار می‌گذارد. رستوران مارکو پولو به نوعی پاتوق گردشگران محسوب می‌شود. متوسط بهای غذا این رستوران حدود ۵-۶ ... ادامه مطلب »

رستوران قفقازی در ارمنستان

رستوران قفقازی در ارمنستان

رستوران قفقازی از رستورانهای ارمنستان در شهر ایروان است. این رستوران در ارمنستان یکی از قشنگترین رستوران های ارمنستان می باشد که غذاهای ارمنی و گرجی متنوع به همراه طراحی بسیار زیبا و سنتی در دو طبقه پذیرای شما عزیزان می باشد. این رستوران به صورت سنتی منطقه قفقاز طراحی شده است. منوی این رستوران به پنج زبان انگلیسی، روسی، ... ادامه مطلب »