هتل های 5 ستاره ارمنستان

هتل رادیسون بلو ایروان

اگر تور ارمنستان را انتخاب کردیه اید ، هتل رادیسون بلو ایروان یکی از لاکچری ترین هتل های ارمنستان میباشد که میتواند بخاطر موقعیتی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت باشد. هتل 5 ستاره رادیسون بلو ارمنستان این هتل به اندازه  ده دقیقه پیاده روی از پارک ویکتوری فاصله دارد. هتل 5 ستاره رادیسون که به تازگی ... ادامه مطلب »

تور ارمنستان هتل نشنال 94

تور ارمنستان هتل نشنال 94 3 شب و 4 روز هتل 5 ستاره نشنال ایروان ارمنستان National Hotel Yerevan  Armenia هتل نشنال ارمنستان که از هتل های 5 ستاره ارمنستان است، در مرکز شهر ایروان قرار دارد و تنها 5 دقیقه با ایستگاه متروی میدان ریپابلیک ، موزه ملی و پارک فواره فاصله دارد. این هتل دارای استخر سرپوشیده ، ... ادامه مطلب »

هتل نشنال ایروان ارمنستان

هتل نشنال ایروان ارمنستان National Hotel Yerevan  Armenia هتل 5 ستاره نشنال ایروان تازه افتتاح شده و 48 اتاق راحت و منحصر به فرد دارد،که هر کدام با استانداردهای بالای تکنولوژی که شما برای کار و استراحت خود نیاز دارید کامل تجهیز شده است .دارای استخر سرپوشیده ، باشگاه ورزشی ، مرکز اسپا است . اتاق های هتل نشنال ارمنستان ... ادامه مطلب »

هتل رویال تولیپ گرند ارمنستان+عکس نقشه و رزرو

هتل رویال تولیپ گرند ارمنستان Royal Tulip Grand Hotel Yerevan Armenia     هتل رویال تولیپ گرند ایروان یکی از بهترین هتل های ارمنستان که در مرکز شهر ایروان قرار دارد .این هتل از هتل های 5 ستاره ارمنستان است و خدمات و امکانات خوبی را دراختیار مسافران و مهمانان خود قرار می دهد.اگر قصد سفر به ارمنستان و استفاده از ... ادامه مطلب »

هتل قفقاز ایروان ارمنستان

هتل قفقاز ایروان ارمنستان Caucasus Hotel Armenia   هتل قفقاز ایروان از هتل های 5 ستاره ارمنستان است که با اتاقهای استاندارد، لوکس ، دولوکس آسایش فراموش نشدنی همراه با آسایش ، شکوه و چشم انداز عالی از مهمانان خود پذیرایی میکنید. استخر، سالنهای ورزش و ماساژ باعث پربار و متنوع شدن اوقات فراغت شما میشوند. سالن جلسات این هتل ... ادامه مطلب »

هتل گلدن تیولیپ ارمنستان

هتل گلدن تیولیپ ارمنستان

گلدن تیولیپ یکی از هتل های 5 ستاره ارمنستان و بسیار زیباست. این هتل ارمنستان توسط معمار معروف ایتالیایی ن.بونیاتیان در سال 1926 طراحی شده است ولی داخل هتل در سال 2009 مرمت و بازسازی شد. هتل گلدن تیولیپ ارمنستان در شهر ایروان در خيابان آبوویان واقع گرديده است. این هتل تا فرودگاه 15 دقيقه با ماشين فاصله دارد. هتل ... ادامه مطلب »

هتل گلدن پالاس ارمنستان

هتل گلدن پالاس ارمنستان

هتل گلدن پالاس یکی از هتل های 5 ستاره ارمنستان است که در منطقه مانومنت واقعه شده است و با موقعیتی استراتژیک خود تصویر زیبایی از شهر ایروان را نمایان می سازد. این هتل در مجاورت پارک هاختاناک (پیروزی) قرار دارد و نمای پشتی هتل به سمت پارک و نمای جلویی آن به سمت بنای کاسکاد (هزارپله) می باشد. امکانات ... ادامه مطلب »

هتل ماریوت ارمنستان

هتل ماریوت ارمنستان

هتل ماریوت یکی از هتل های 5 ستاره ارمنستان می باشد. هتل ماریوت ارمنستان در میدان جمهوری شهر ایروان واقع شده است. اتاق های این هتل یا به میدان جمهوری و یا به کوه آرارات مشرف است که نمای بسیار زیبایی دارد.   هتل ماریوت ارمنستان یکی از بزرگترین هتل های زنجیره ای دنیا است. هتل ماریوت 226 اتاق و ... ادامه مطلب »