هتل های 3 ستاره ارمنستان

هتل پریمیر ارمنستان

هتل پریمیر ارمنستان

  ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هتل پریمیر ارمنستان (Hotel Primer Yerevan) که جزء هتل های 3 ستاره ارمنستان می باشد و در مرکز شهر ایروان ارمنستان(منطقه مانومنت) واقع شده است ، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم که ما بتوانیم تمامی اطلاعاتی که در رابطه با هتل پریمیر ارمنستان(Hotel Primer Yerevan) ... ادامه مطلب »

هتل کاسکاد ارمنستان و عکس و نقشه

هتل کاسکاد ارمنستان با عکس و نقشه هتل کاسکاد ارمنستان در مرکز شهر ایروان ولی در نقطه آرامی واقع شده است و برای استراحت بسیار مناسب است. هتل کاسکاد ایروان هتلی نوساز و کوچک و دلنشین نزدیک به بنای معروف کاسکاد یا همان هزار پله می باشد. این هتل 25 اتاق دارد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون ماهواره ... ادامه مطلب »

هتل کاسکاد ارمنستان

هتل کاسکاد ارمنستان

هتل کاسکاد یکی از هتل های 3 ستاره ارمنستان است. این معروف و زیبای ارمنستان دارای کارکنانی خوب و با تجربه می باشد. هتل کاسکاد ارمنستان در مرکز شهر و در نقطه آرامی واقع شده است و برای استراحت بسیار مناسب استف به همین دلیل از سرو صدای ترافیک در امانید. این هتل ارمنستان 25 اتاق دارد که همه اتاق ... ادامه مطلب »

هتل رجینه ارمنستان

هتل رجینه یکی از هتل های 3 ستاره ارمنستان است که در ایروان قرار دارد. این هتل ارمنستان فقط 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی زوارتونز و 10 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد. هتل رجینه ارمنستان اتاق هایی با مناظر زیبا از کوه های آرارات دارد. رستوران رجینه ارمنستان مجموعه ای از غذاهای متنوع اروپایی و مخصوص منطقه ایروان ... ادامه مطلب »

هتل اربونی در ارمنستان

هتل اربونی در ارمنستان

هتل اربونی یکی از هتل های سه ستاره ارمنستان در میدان جمهوری ایروان پایتخت ارمنستان قرار دارد. این هتل ارمنستان دارای هشت طبقه و سی و شش اتاق می باشد که در هر اتاق امکانات خوبی را به مسافران ارائه می دهند. هتل اربونی در ارمنستان  یک رستوران با انواع غذاهای متنوع و لذیذ نیز دارد. رستوران هتل از ساعت ... ادامه مطلب »

هتل بست وسترن کنگرس ارمنستان

هتل بست وسترن کنگرس ارمنستان

هتل بست وسترن کنگرس یکی از هتل های 3ستاره ارمنستان می باشد که در نزدیکی مرکز شهر ایروان قرار دارد. این هتل ارمنستان با ميدان جمهوري و جاذبه هاي زیبای شهر فقط پنج دقیقه فاصله دارد. هتل بست وسترن با ۱۲۶ اتاق، تركیبی ایده‌آل از آسایش و كارآیی بهمراه تهویه مطبوع، دسترسی اینترنت، تلویزیون ماهواره‌ای و قهوه و چای ساز ... ادامه مطلب »

هتل رویال پالاس ارمنستان، هتلی سه ستاره

هتل رویال پالاس ارمنستان، هتلی سه ستاره

هتل رویال پالاس از هتل های 3 ستاره ارمنستان می باشد. این هتل 52 اتاق دارد که مجهز به تلویزیون، تلفن مستقیم، تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت می باشند. این هتل با دوري از شهر در مکان و محیط کاملا راحت و ساکت اقامتي دلنشين براي ميهمانان خود فراهم آورده است. هتل رویال پالاس ارمنستان در فاصله ی ۱۰ ... ادامه مطلب »

هتل هرازدان ارمنستان

هتل هرازدان ارمنستان

هتل هرازدان یکی از هتل های  سه ستاره ارمنستان در کنار مسیر رودخانه هرازدان قرار دارد و فضای ساکت و آرامش بخشی را فراهم می‌‌سازد و برای گردشگران محیطی دلپذیر و دلچسب را به وجود می آورد. هتل هرازدان ارمنستان  15 طبقه است و 58 اتاق دارد. ۵۸ اتاق هتل، شامل ۱۸ اتاق تک نفره، ۳۰ اتاق ۲ نفره ، ... ادامه مطلب »